Zajęcia szkoły rodzenia

W Polskiej Szkole Rodzenia w  możesz na różne sposoby przygotować się do porodu. I to bez względu na to, w którym miesiącu ciąży jesteś! Przygotowałyśmy dla Ciebie i Twojego Partnera między innymi kurs 6-tygodniowy online, kursy  stacjonarne, a także przygotowane wcześniej kursy i minikursy online, które możesz dobyć w dowolnym momencie. 

Zobacz i wybierz najlepszą dla Ciebie opcję: 

Kurs stacjonarny

Możesz odbyć kurs indywidualny, który przeprowadzimy u Ciebie w domu.

To 6 cotygodniowych spotkań grupowych na platformie Zoom. Atmosfera zaufania, kameralny charakter i prywatna grupa wsparcia – decydując się na udział (samodzielnie lub z partnerem) mozecie liczyć na najwyższą jakość usługi i maksymalny poziom merytoryczny. Kliknij poniżej, by zobaczyć program:

Zobacz, jak możesz się przygotować do porodu nawet, gdy zostało już niewiele czasu. Przygotowaliśmy dla Ciebie kurs online, minikurs, webinary i serię tematyczną Ekspresowa Szkoła Rodzenia. Zrealizujesz je w dowolnym czasie, np. siedząc wygodnie w domu na kanapie, w dzień, w nocy – kiedy tylko chcesz!  

Najlepsza szkoła rodzenia dla par w UK online – ruszamy z kursem 12 listopada! 

Konsultacje: doula Agnieszka Pluta-Szkaradek

Agnieszka Pluta-Szkaradek doula

Koszt: £60.00 za godzinę.

Termin ustalamy mailowo po opłaceniu konsultacji.

Ze mną odbędziesz konsultacje z zakresu: porodu domowego, porodu naturalnego, naturalnych metod łagodzenia bólu porodowego, wsparcia par w przygotowaniu do porodu w domu, birth centre, labour ward oraz planowanego cesarskiego cięcia.

Przygotowuję plan porodu indywidualnie z każdą parą, udzielam konsultacji laktacyjnych online oraz z dojazdem do Twojego domu.