Jest późny wieczór. Leżę obok Patrysi, przytulamy się. Ona zasypia, a w mojej głowie pojawia się myśl… I w sumie to nic nowego, bo przez moją głowę tego typu myśli przelatuje w ciągu doby milion. Nawet gdy śpię, to śnię o sprawach zawodowych dość często.

No i przyszła taka myśl, a raczej skojarzenie z Olimpiadą. Stało się to po rozmowie z FatKeller- studio fitness online. Nie wiem, czy to ma coś wspólnego z tym, że różnica wieku między naszymi dziećmi to 4 lata, ale postaram się Wam wyjaśnić, o co mi chodzi.

Zostałaś powołana do Kadry Narodowej.

Dwie kreski na teście ciążowym oznaczają, że jesteś przyjęta do Kadry Narodowej i na Olimpiadę na 100% pojedziesz, ale to czy wygrasz Złoty Medal Olimpijski zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie, Twojego zaangażowania i przygotowania ciała i umysłu. Zawodnikom pomagają trenerzy, couchowie, fizjoterapeuci, psychologowie… A ja, razem z moim teamem, pomagam Tobie.

Ciąża jest właśnie tym czasem, kiedy Twoje przygotowanie do zawodów jest najważniejsze. Teraz dbasz o to, aby w rozgrywkach mieć szansę na podium. Trenujesz dla siebie i dla dziecka. Gracie w duecie. To taki bieg ze sztafetą. Tylko Wasza współpraca, zrozumienie swoich potrzeb pozwoli Wam, jako duetowi, wygrać!

Poród jest już Olimpiadą.

Dojechaliście na miejsce. Rozglądasz się i co widzisz? Mnóstwo przeciwników w tych zawodach. Najpierw stadion- szpital, a dalej lekarze, położne, teściowa, ciotka z Ameryki i koleżanka, co też niedawno walczyła, lecz medalu nie zdobyła… I Ty w tym wszystkim sama. Bo poród jest Twój. Nie lekarza, nie położnej, nawet nie Twojego trenera- tylko TWÓJ!

Ale wiesz co masz robić, bo przygotowywałaś się 40 tygodni, z czego 6 poświęciłaś na specjalny kurs RodziMY. Każdego dnia po trochu zdobywałaś wiedzę o przeciwnikach, więc wiesz gdzie jest ich słaby punkt. Zdobywałaś wiedzę o sobie, o Twoich mocnych stronach, możliwościach i darze, talencie, który masz. Zdobywałaś wiarę, zaufanie i intuicję.

I wiesz co? Złoty medal Olimpijski stoi na wyciągnięcie ręki.

Chcesz go zdobyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *